Kāpēc SoftBums?

Ārkārtīgi vienkārši

Mana lielākā barjera auduma autiņbikšu lietošanā bija (ne)vienkāršība – man kļuva bail no domas vien, ka man būs kārtu kārtām jāsagatavo mazā bērna dupša iepakojums vairākas reizes dienā un jānoķer šajā veidojumā arī bērns, kurš drīz vien kļūs kustīgs – velsies un rāpos prom. SoftBums tādi nav – tur viss ir super vienkārši – šīs autiņbiksītes ir faktiski sagatavotas tūlītējai lietošanai – ir gatava bikšele un ar spiedpogu iestiprināms ieliktnītis – iekņopēšana notiek pirms tajā tiek iesaistīts mazulis, tādēļ tālākais notiek TIEŠI TĀPAT kā ar parastām vienreizējās lietošanas autiņbiksēm.

Nav nepieciešams liels skaits biksīšu

Tieši tāpēc, ka ieliktnītis uzkņopējas pa virsu biksēm (nevis, piemēram, ieliekas kabatiņā), pēc pačurāšanas jāmaina tikai ieliktnis un bikses tikai retu reizi, ja tajās nonākusi lielāka kaka. Tāpēc pietiek ar ļoti nelielu daudzumu bikšeļu (mums ir 5) un nedaudz lielāku skaitu ieliktnīšu – komplektos 1 bikšeles nāk kopā ar 3 parastajiem ieliktnīšiem un vienu mazo papildieliktnīti.

Softbums ir īpaša patentēta viena izmēra sistēma Slide-2-Size – patiesībā vienkārši un ģeniāli – kājiņu malās ir iestrādāta gumija ar regulātoru, līdzīgi kā slēpošanas jaku kapucēm – vienas un tās pašas bikšeles der no dzimšanas (2 kg) līdz 36 mēnešiem. Tāpēc ar šīm dažām biksēm pietiek visai dzīvei.

Tā kā jāpērk ir mazāk bikšeļu, tad arī naudiņa iztērējas mazāk. Turklāt ir arī mazāk jāmazgā ikdienā, jo biksītes var lietot atkārtoti, jāmazgā tikai ieliktņi (atkal ekonomija un ekoloģija), mazāk jāžāvē un mazāk bikšeļu jāglabā. Ja iedomājos, ka man būtu jānoglabā kaut kur ~15 bikses, turklāt vairākos izmēros, tātad vismaz 30-40 biksītes kopā… Tā es glabāju savas 5 bikšeles + 15 ieliktņus vienā nelielā pārtinamā galda grozā.

Smuki

Mana otra lielā barjera bija mīts, ka ar auduma autiņbiksēm ir apjomīgāks dupsis mazajam, jāpērk lielāka izmēra drēbes utt. Bet ar SoftBums tā nav – tās ir tikai pavisam nedaudz lielākas kā vienreizējās autiņbiksītes kamēr tās tikko uzliktas (viena čuriņa un atšķirības nav vairs vispār). Katrā ziņā līdz ar SoftBums lietošanas sākumu garderobē nekas nemainījās – lietojām to pašu apģērba izmēru, ko līdz tam. Ja mazulis apģērbts, atšķirību nespējam noteikt pat paši.

Toties tās ir tik glītas – košās krāsās, dažādām apdrukām.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s