Kādas Omni?

Omni modelis ir īstas hibrīdautiņbiksītes, kuras sevī apvieno gan All-in-Two, gan kabatas tipa autiņbiksītes, kā arī tās var pilnīgi brīvi izmantot kā virsbikses jebkuras citas firmas salokāmajiem ieliktnīšiem. Tāpat kā Echo, tām ir ārējā ūdensnecaurlaidīgā virsbiksīte ar spiedpogu, kurā var iestiprināt SoftBums firmas ieliktnīti, taču tām ir arī liela atvere kabatas formā, kur var ievietot citus Softbums autiņus (Mini ieliktni vai Super DryTouch ieliktni) vai jebkuras citas firmas ieliktnīšus.

Tā kā tās sastāv no divām daļām – ārējām ūdensnecaurlaidīgām biksēm un ieliktņa, šāda sistēma ļauj jums izvēlēties, kādus autiņus lietosiet savam mazulim, izmantojot vienas un tās pašas ārējās biksītes, vien nomainot ieliktnīti – iespējams iegādāties gan mikrošķiedras, gan organiskās kokvilnas ieliktņus. Jo tieši ieliktnīši ir tie, kas saskaras ar mazuļa ādu, ja tās izmantojat kā All-in-Two sistēmas bikses.

Savukārt, ja jau šobrīd lietojat kāda cita veida autiņbiksītes un vēlaties papildināt savu kolekciju ar SoftBums, šīs būs lieliska izvēle, jo, lietojot SoftBums kabatas veidā, varēsiet tās izmantot arī kopā ar jūsu rīcībā jau esošajām sistēmām, baudot SoftBums piedāvātās priekšrocības, piemēram, unikālo viena izmēra sistēmu Slide²Size, kas ļauj biksītēm ideāli piegulēt mazuļa dupsim un kājiņām sākot no dzimšanas līdz pat 3 gadu vecumam. Kājiņu malās paslēpta elastīga gumija, kas regulējama ar īpašiem fiksatoriem (līdzīgiem, kā sporta apģērbu malās) un ļauj patiešām pielāgot biksīšu izmēru ikvienam bērnam ikvienā vecumā.

Omni biksītes pieejamas 6 krāsās un vairākās limitēta izlaiduma apdrukās un krāsās gan ar līmējamu, gan spiedpogu aizdari. Klikšķinot uz mazajiem attēliem zemāk, jūs varēsiet aplūkot tās tuvāk, lai vieglāk izvēlēties savējās.

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s