Kādas Echo?

Echo modelis ir All-in-Two tipa autiņbiksītes, kuras sastāv no divām daļām – ārējām ūdensnecaurlaidīgām biksēm un ieliktņa, kuru ar spiedpogu var nostiprināt bikšelēs. Tas veidots pēc īpašas formas, lai pēc iespējas nosegtu biksītes un attiecīgi pēc iespējas reti būtu jāmaina pašas bikses. Tādēļ visbiežāk būs nepieciešamība apmainīt tikai ieliktnīti, kad tas ir kļuvis mitrs.

Šāda sistēma arī ļauj jums izvēlēties, kādus autiņus lietosiet savam mazulim, izmantojot vienas un tās pašas ārējās biksītes, vien nomainot ieliktnīti – iespējams iegādāties gan mikrošķiedras, gan organiskās kokvilnas ieliktņus. Jo tieši ieliktnīši ir tie, kas saskaras ar mazuļa ādu, jo virskārta ir iedarināta ieliktnī, nevis bikšelēs.

SoftBums lepojas ar savu unikālo viena izmēra sistēmu Slide²Size, kas ļauj biksītēm ideāli piegulēt mazuļa dupsim un kājiņām sākot no dzimšanas līdz pat 3 gadu vecumam. Kājiņu malās paslēpta elastīga gumija, kas regulējama ar īpašiem fiksatoriem (līdzīgiem, kā sporta apģērbu malās) un ļauj patiešām pielāgot biksīšu izmēru ikvienam bērnam ikvienā vecumā.

Echo biksītes pieejamas 9 krāsās un dažādās limitēta izlaiduma apdrukās, kas mainās ik mēnesi. Klikšķinot uz mazajiem attēliem zemāk, tie atvērsies lielāki, lai varat ērti izvēlēties, kuras vairāk tīk jums. Lielākā daļa bikšelu pieejamas ar aizlīmējamu aizdari vai spiedpogām. No mūsu pašu vērojumiem – līmējamā aizdare ērtāka agrīnā periodā, kad katrs milimetrs punčuka apkārtmērā var mainīt to, cik labi biksītes der vai pieguļ. Savukārt spiedpogas ērtākas vēlāk, kad mazais jau kustīgs un grūtāk trāpīt ar pareizu attālumu bikšeles aizlīmējot – tad ieradums aiztaisīt uz konkrētu podziņu ir ērts, jo bez piemērīšanas aizspiežams arī prom mūkošam dupsim.

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s