Kādi mazgāšanas līdzekļi?

Kā jau minēts, mikrošķiedras (un patiesībā arī dabisko šķiedru auduma autiņbiksīšu ieliktņiem – turklāt visu firmu, ne tikai SoftBums) mazgāšanai der tādi mazgāšanas līdzekļi, kuri nesatur mīkstinātājus, balinātājus, fermentus, smaržvielas, krāsvielas, kā arī dabiskās eļļas. Daudzi dabiskie jeb eko mazgāšanas līdzekļi satur dabiskos mīkstinātājus un eļļas, kas, uzkrājoties šķiedrā, rada smakas un noplūdes. Vislabāk lietot maigus mazgāšanas līdzekļus, lai nekairinātu pat ļoti jūtīgu bērnu ādu. Bet pulverus un šķidros mazgātājus, kas atbilst šīm prasībām Latvijā nemaz nav tik vienkārši atrast. Tāpēc izveidojām atsevišķu sadaļu, kurā centīsimies apkopot visus, kas atbilst šīm prasībām un der autiņbikšu kopšanai.

Visvienkāršākais ir mazgāt ar Kastanis Sensitive – lēts un labs līdzeklis, kas nopērkams veikalos “Drogas”, “Domo” un esot arī “Depo”.

Attitude Eco Baby Laundru Detergent – Latvijā iegādājams veikalos “Biotēka”, bet var iegādāties arī iherb.com, kas piegādā uz Latviju

Earth Friendly Products, ECOS All Natural Laundry Detergent, Free & Clear – Latvijā var nopirkt šeit

Ja atrodat vēl kādu pulveri, kurš, jūsuprāt, ir derīgs un būtu jāiekļauj atļauto mazgājamo līdzekļu sarakstā, lūdzu, sūtiet mums – pievienosim listei. Un, ja ar kādu netiekat īstis kaidrībā, droši atsūtiet mums līdzekļa nosaukumu un sastāvu un mēs tiksim skaidrībā kopīgi.

Mēs noteikti zinām, ka neder visi “parastie” veļas pulveri – Ariel, Persil, Tide u.c., kā arī Neutral, Sonett un Amway.