Cik vajag?

Bikšuku un ieliktņu patēriņu nosaka vairāki faktori:

  • tas, cik bieži ierasts mazgāt veļu, lai nebūtu jādarbina veļas mašīna tukšgaitā, jo piepildīt pilnu veļas mašīnas apjomu ar autiņbiksītēm vien ir diezgan nereāli. Ņemiet gan vērā, ka zināmu daļu netīrās veļas tie tomēr sastāda, tātad, ja, piemēram, līdz šim nepieciešamos 4-5 kg veļas sakrājāt 3 dienās, tad tagad tie būs iekrājušies, bikšeles ieskaitot, jau 2.5 dienu laikā un agrāko mazgāšanu katru 3. dienu varēsiet aizstāt ar divām mazgāšanas reizēm 5 dienu laikā.
  • cik bieži jūsu mazulis bikšeles sakakā, jo pārsvarā bikšeles nākas mainīt tikai pēc tāda nopietna uzbrukuma. Veicot aprēķinus, pieņēmu, ka augšējā robeža attiecas uz jaundzimušu bērniņu, kurš bikses var piešmucēt arī katrā mainīšanas reizē, kad tas nozīmētu, ka vismaz 8 bikšeles dienā aiziet. Savukārt apakšējā robeža ir rēķināta, ja bērns patērē aptuveni 1 virsbiksītes dienā (un pat ir atstāta rezerve), kā tas ir, piemēram, mūsu ģimenē.
  • vai plānojat lietot tikai SoftBums bikšeles, vai tomēr vēl arvien pa rokai turēsiet vienreiz lietojamās autiņbiksītes, piemēram, dodoties ārpus mājas vai izmantosiet tās naktīs.
Mazgājot apmēram reizi nedēļā Mazgājot ik trešo dienu Mazgājot katru otro dienu Mazgājot katru dienu
Lietojot tikai SoftBums vajadzēs
Echo bikšeles 8 – 18 4 – 10 3 – 8 2 – 4
DryTouch ieliktņus 24 – 36 18 – 24 10 – 14 6 – 12
Lietojot SoftBums kombinēti vajadzēs 
Echo bikšeles 6 – 12 3 – 8 2 – 6 2 – 3
DryTouch ieliktņus 18 – 30 12 – 18 6 – 12 4 – 8
.
Ja SoftBums plānojat lietot no paša sākuma, tad visizdevīgāk iegādāties kādu no starta pakām, jo 2in1 ieliktnīši mazam bērniņam lietojami kā 2 atsevišķi un attiecīgi no vienas starta pakas iznāk 12 nomaiņas reizes. Ja vēlaties lietot tikai auduma autiņus, tad šajā gad;ijumā vajadzēs starta paku un vēl kādu no pakām vai 2 starta pakas, lai jūsu rīcībā būtu optimāls biksīšu un ieliktņu daudzums.
Pieredze no mūsu pašu dzīves. Mūsu dēliņš bikšeles piekakāja apmēram 1-2 reizes dienā un SoftBums lietojām kombinēti ar ekoloģiskajām vienreizējām autiņbiksēm (izbraukumiem ārpus mājas un nakts gulēšanai – iztērējām aptuveni  1-2 vienreizējās autiņbiksītes dienā). Mēs lietojām 5 SoftBums autiņbikses + 15 DryTouch ieliktņus. Un mums pietika, lai diezgan nesaspringstot mazgātu bikšeles katru trešo dienu. Taču šī proporcija tiešām skatāma ļoti individuāli, tieši tādēļ piedāvājam iegādāties pamata pakas un komplektējošās sastāvdaļas atsevišķi, lai iegādāto paku varētu papildināt pēc sirds patikas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s