JAUNUMS – vienreiz lietojamie bambusa ieliktnīši

hpod-pk1_800Ja jums tuva sirdij ir doma par auduma autiņiem, bet vēlaties izmantot vienu otru vienreizlietojamo autiņu prieksrocību, tad būsiet priecīgi par šo jaunumu. SoftBums nākuši klajā ar papildinājumu savam ieliktņu klāstam – vienreizlietojamiem bambusa ieliktnīšiem, kas derēs jebkurās SoftBums firmas bikšelēs (runā, ka it labi ieguļ arī citu firmu bikšelēs), taču atšķirībā no atkārtoti lietojamajiem ieliktņiem, tos varēsiet drošu sirdi izmest. Teiksiet – kā gan tas var būt noderīgi tiem, kas izvēlējušies lietot auduma autiņus?

Pirmkārt, dodoties prom no mājām, šāda opcija būs visai ērta – nemainot savus ieradumus un turpinot lietot iemīļotās smukās SoftBums bikšeles, tomēr atkrīt vajadzība domāt, kā pārvest mājās sašmucēto ieliktnīti. Šķiet, ļoti laba doma tad, kad dodamies ciemos vai citā nolūkā ārpus mājas, piemēram pie daktera atrādīties. Turklāt ieliktnīši ir pilnībā vidē sairstoši, izgatavoti no 100% dabiskām šķiedrām bez kaitīgām ķimikālijām un – kā jau bambuss – uzsūc neiedomājami daudz. Arī ceļojot šis var būt labs variants, jo ieliktnīši aizņem pavisam maz vietiņas, savukārt bikšeles jūs vienmēr varat izmazgāt zem krāna viesnīcā vai ciemojoties pie kāda. Būsim atbildējuši uz jautājumu, kam gan noder izmetamie ieliktnīši, ja esat izvēlējušies lietot auduma autiņus?

Otrkārt, ir situācijas, kad auduma ieliktnīšu lietošana nav iespējama – piemēram, mazajam ir vēdervīruss – lai baktērijas nesaglabātos ieliktnītī, labāk lietot izmetamu. Līdzīga situācija, ja ir nepieciešams lietot kādus kremus dupsim, tad uz sasmērētā dupša liekam izmetamu ieliktnīti, lai krems nenokļūtu auduma autiņu ieliktņos.